Success Stories

D1-Tech; inovatif yaklaşımı ile ülke çapında, alanında öncü bir çok teknoloji şirketine çözümler geliştirme kabiliyetine sahiptir. Dünya teknoloji trendlerini yakından takip ederek mevcut ve henüz lanse edilmemiş teknolojik yeniliklere hızlı adaptasyon sağlamayı hedefler. Sektöründe daima bir adım önde yer almayı prensip haline getirmiştir.

Şirketimizin  iki ana odak noktası: Yazılım Geliştirme  ve Testtir Mühendisliğidir. Firmamız bünyesinde, bu iki ana odak noktası çerçevesinde yerli ve milli yazılımlar geliştirilmektedir. Test Mühendisliği, geliştirilen uygulamanın zamanında ve sorunsuz canlıya alınması, uygulamanın güvenliği, yazılım maliyetlerinin düşürülmesi  başlıklarında önem arz etmektedir. Özellikle savunma sanayi ve telekomünikasyon alanında ki yazılımların testlerinin stratejik durumlarından dolayı daha bir önem kazandığının farkındayız. Bu öneme uygun hassaslıkta tasarlayıp hayata geçirdiğimiz ürünümüz ile bu sektördeki yazılımların testlerine konumlandırıyoruz. Büyüyen ekibimiz ve teknolojik çözümlerimizle, artan iş hafızamız ile birlikte başta telekomünikasyon olmak üzere bankacılık, endüstriyel sanayi, Ar-Ge ve perakende sektörlerinde ulusal ve global müşterilerimizin yazılım ve yönetim ihtiyaçlarına  yerli ve milli çözümler ile cevap veriyoruz.

Cube Incubation Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın olması ve geniş altyapı imkanları olması  firmalar için büyük avantaj sağlamaktadır. Cube Incubation'ın sunmuş olduğu ekosistem içerisinde yer almak; büyük firmalara kolay ulaşım ve firma olarak kendini geliştirebilmek adına büyük bir avantaj sağlamaktadır.