Aeatechnic

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri

Sunduğu çözümlerle işletmelere çeviklik kazandırmayı ve bilişim alanında katma değerli işler üretmeyi hedefler. Farklı sektörlere yönelik kendi geliştirdiği yazılımların yanı sıra bilgi teknolojileri alanında anahtar teslimi çözümler de sunmaktadır. Dileyen müşterileri için proje bazlı çalışmalar da yapmaktadır.

Bünyesinde, dijital pazarlamayı şeffaflaştıran ve kitlelerine doğru pazarlama yöntemlerini ve stratejilerini hazırlayan INFLUENCERMAN ekibi yer almaktadır. INFLUENCERMAN Türkiye’nin tek Fraud Detection Analizine sahip Influencer platformudur.

Gömülü sistem yazılımları konusunda, uzaktan yönetimi mümkün olmayan sistemlere uzaktan yönetim imkanı sağlayan, GENETICF sistemine sahiptir. GENETICF kendi dahili donanım ve yazılım ürünleriyle, entegre edeceğiniz sistemden bağımsız olarak uzaktan veri izleme ve tüm sistemlerin uzaktan kontrolünü sağlayabilmektedir.

Yenilikçi ve teknolojik çözümleriyle kurumların bilgi teknolojileri destekli veriler kullanılarak yönetilmesine destek olmayı, ülkemizin teknolojik düzeyinin yükseltilmesine ve uluslararası rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmayı hedefler.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar