DNA Marin

Denizcilik Teknolojileri
Kuruluş2022
Çalışan Sayısı2

Dedicated Naval Architects

“DNA Marin”, 2022 yılında Teknopark İstanbul'da TÜBİTAK desteği ile kurulmuş, mühendislik mükemmelliği için uluslararası bir ortamda yazılım, mühendislik ve tasarım çözümlerine liderlik etmeye istekli bir mühendislik firmasıdır. 15 yıllık farklı kategorilerdeki dizayn, yazılım ve klas tecrübelerinin bir araya gelmesiyle “DNA Marin” fikirleri gerçekçi tasarımlara dönüştürme kabiliyetine sahiptir. Bunun yanında TÜBİTAK destekli “Gemi Yükleme Yazılımı” projesini de geliştirmektedir.

Hizmetler
DNA Marin, deneyimini sağlam müşteri iş birliği ile birleştirerek gelişmiş gemi tasarımları ve yüksek kaliteli mühendislik çözümleri sunmaktadır. Firma konsept dizayndan detay dizayn sürecine kadar olan tüm aşamalarda, en önce müşteri memnuniyetine önem vermekte olup mühendislik/danışmanlık hizmetlerinin yanında eğitim ve seminer hizmetleri de vererek, içinde bulunduğu sektöre katkı sağlamayı sürdürmektedir.

Firma; askeri/araştırma gemisi, duba, ayaklı duba, genel kargo, dökme yük, kimyasal tanker, konteyner gemisi, balıkçı gemisi, yüzer havuz, nehir gemisi, pilot/sar bot, römorkör, Ro-Ro gemisi, destek gemisi, yat, katamaran ve yolcu gemisi projelerinde bilgi sahibi olup ana hatlarıyla konsept dizayn, temel dizayn, detay dizayn, dış görsel dizayn, iç görsel dizayn, ileri mühendislik hesaplamaları (CAE), danışmanlık hizmetleri/eğitim alanlarında hizmet vermektedir.

Vizyon & Misyon

Gemi inşa sektöründe; yurt içi ve dışındaki müşterilere kaliteli, yenilikçi ve güvenilir mühendislik hizmeti sunan bir şirket olmak.

Önemsemek: Ekip yapısına, müşterilerine ve denizcilik dünyasına önem verir.

Sorumlu: Yaptığını söyler ve söylediğini yapar. Taahhütlerin yerine getirilmesi konusunda tutkuyla sorumluluk alır.

Güvenilir: Doğruluk ve tutarlılık ile güven inşa etmeye özen gösterir.

Girişimci: Her faaliyetinde girişimci bir zihniyete sahiptir. Değişimi benimser, yenilikçi ve amaca uygun çözümler sunar.

Denizcilik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar