Hemt Tech

İleri Elektronik Teknolojileri

Hemt Tech

Hemt Tech, 2019 yılında kurulan teknoloji ve ArGe firmasıdır. Firma kurulduğu yıldan bu yana robotik ve biyonik üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Robotik hand olmak üzere, biyonik robot arm projesi ve 6 eksenli robot kol prototipleri üretilmiştir. Firma şu an ağırlıklı olarak, eğitim ve ArGe amaçlı tasarlanmış, mevcutta çalışan bir prototipi de olan robot Regulus projesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Proje Bilgisi:

Robot Regulus, kodlama ve robotik kodlama eğitimlerin de oluşabilecek, tüm elektronik ve mekanik sorunları ortadan kaldırıp, kişinin kodlama yaparken 3 boyutlu düşünmesine, farklı fiziksel parametreleri yazılımına dahil etmesine, yardımcı olan programlana bilir 6 eksenli bir robot. Regulus'u akademide eğitim amaçlı, endüstride üretim, ArGe ve simülasyon amacıyla ayrıca evde eğlenceli eğitim amacıyla kullanılabilir.

ENG

Hemt Tech, it is a technology and R&D company established in October 2019. The company has been working on robotics and bionics since its establishment. Bionic robot arm project and 6-axis robot arm prototypes including robotic hand were produced. Our company is currently working on the robot Regulus project, an existing prototype designed mainly for training and R&D purposes.

Robot Regulus is a programmable 6-axis robot that can occur in coding and robotic coding trainings, eliminates all electronic and mechanical problems, helps the person to think in 3D while coding, and to include different physical parameters in its software. Regulus can be used for educational purposes in academia, for production, R&D and simulation purposes in industry, as well as for entertaining education at home.

İleri Elektronik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar