İdebil

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2018
Çalışan Sayısı10

İdebil

İhtiyaçlara uygun çözümler üretmenin verdiği mutluluk ve 10 yılı aşkın sürenin kazandırdığı tecrübe ile, 2018 yılında kurulan İdebil, yüzlerce projeye özel alt yapı ve iş sürekliliği çözümleri sunmaktadır.

Proje Hakkında - Mailim

Toplu e-posta göndermek veya bu enstrüman ile pazarlama yapmak isteyenler için sıfırdan Türkiye’de geliştirilen Mailim, yüzde yüz yerli ve milli bir yazılım altyapısına sahiptir. Kullanıcılarına sağladığı hizmetlerin tamamı Türkiye’de bulunan sunucular üzerinde çalışmakta olup ETK, İYS ve KVKK’ya tam uyumlu altyapısı ve verilerin Türkiye’de yer alması ile 360 derece bir güvenlik sağlamaktadır. Çoklu dil desteği ile Mailim, yurtdışı kullanımına da uygun olmasının yanı sıra, gelişmiş yapay zeka modülleri sayesinde kullanıcılarına doğru zamanda, doğru kişiye gönderimler ve etkili geri dönüşler alma imkanı sunmaktadır.

ENG

Idebil was established in 2018 with its unique skills in finding fit-for-purpose solutions for its customers and more than 10 years of working experience in this field.
Today, it offers hundreds of infrastructure and business sustainability solutions designed specifically for customer projects.

About the Project - Mailim

Mailim is a product developed entirely in Turkey for customers who want to send e-mails effectively to larger audiences for commercial purposes. Mailim has a hundred percent domestic and nationally produced software infrastructure. All services provided to customers are provided through Servers in Turkey. It provides 360 degree security thanks to its infrastructure that is fully compatible with Etk iys and KVKK and all data is in Turkey. With its multi-language support function, mailim can also be used for international use. Advanced AI modules embedded in the product make it easy to send people the right information at the right time to achieve the most business results.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar