Kontrolpark

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri

Kontrolpark Elektrik ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Anahtar teslim Elektrik ve Endüstriyel otomasyon alanında uygun ve pratik çözümlerle hizmet vermek amacı ile Teknopark İstanbul’ da kurulmuştur.

Elektrik ve otomasyon konularında uzun yıllar çalışmanın kazandırdığı tecrübe ve birikim ile ABB, SIEMENS, SCHNEIDER, EATON, HITACHI, ROCKWELL… gibi farklı markalarla çalışma şansı bulduk. Bu bize teknolojiyi farklı firmalarla takip ederek hangi marka hangi proseste avantajlı olacağını yorumlama tecrübesi kazandırdı. Kazandığımız tecrübeleri müşterilerimize sunuyoruz.

Kontrolpark, müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan tasarım, projelendirme, üretim, kalite kontrol, saha montaj, test ve devreye alma gibi tüm süreçlerde gösterdiği özenle istenen kalite standartlarında projeler gerçekleştirmektedir.

Kontrolpark olarak amacımız, hizmetlerimizde “Ar-Ge ve İnovasyon odaklı olma” ilkesini esas alarak gelişmekte olan teknolojiyle müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına her zaman cevap verebilmektir.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar