Nanosilver

İleri Malzeme Teknolojileri
Kuruluş2020
Çalışan Sayısı3

Nanosilver

Ekolojik teknolojiler ile sentezlenen %99.99 saflıkta ürettiği gerçek “Nano-Gümüş” hammaddesi ile gündelik hayatta birçok alana yönelik; yeni nesil, ileri teknoloji ve uzun süreli koruma özelliği olan hijyen çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyesinde; medikal, robotik çalışmalar, gıda üretimi, turizm, tekstil, dayanıklı tüketim, arıtma sistemleri, veterinerlik, genel kullanım ve sağlık uygulamaları gibi alanlara yönelik 14 farklı Ar&Ge çalışması yürütülmektedir.

İnsan ve Çevre Sağlığı konusunda duyarlı olan Nanosilver, doğaya karşı sorumluluklarını çok ciddiye almaktadır. Üretim teknikleri ve tedarik zincirinin her yönünü çevre politikalarının titiz standartlarına uygun olarak geliştirmektedir. Üretim ve Ar&Ge çalışmaları %100’ü doğal, ekolojik yöntemlerle geliştirilmektedir.

Nanosilver, faaliyetlerini yüksek standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik, yenilik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir. İleri teknolojiler üreterek büyümek amacıyla kurulmuş olan Nanosilver; daha hijyenik ve sağlıklı dolayısıyla daha mutlu günler için çalışmalarına ve tüm paydaşlarına değer yaratmaya devam edecektir.

İleri Malzeme Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar