Numondial

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2015
Çalışan Sayısı8

2015 yılında kurulan Numondial; Numondial Dijital hibrit bulut tabanlı, omni channel (bütünleşik kanal) “Numondial Ubiquity”’ iletişim ve Flex CRM platformunu geliştirmeye 2019 yılında başladı.

Numondial iletişim platformu entegre CRM, süreç yönetimi, kampanya ve çoklu gönderim sistemi ile bütünleşik yapıda çalışabiliyor. Ayrıca yaygın CRM ve iş yazılımları ile API entegrasyon olanakları sunulmakta ve iletişim sistemi farklı yazılımlardan da kullanılabilmektedir. KVKK kapsamında bilgiler yerli bulutta veya hibrit olarak kurum sunucularında tutulmakta, kişisel bilgiler gizlenebilmesine rağmen gizli veriyi tıklayarak aramak veya ileti göndermek izin verilen kişiler tarafından mümkün olabilmektedir.Sayısaldan duygusal dünyaya kolaylıkla geçilebilmekte ,yapay zeka ile içerik bazlı psikolojik analiz yapılabildiği gibi istendiğinde sesli görüşmelerde Numondial Sesaliz “lisan ve içerik bağımsız” ses biomarkları bazında duygu analizi yapılabilmekte ve ona göre istenen çözümler oluşturulmaktadır. Global yapıya sahip olmadan yurtdışında ihtiyaç duyulan ülkelerden telefon numaraları tanımlanabilmekte ve yurtdışı müşteri ve paydaşlarla yerel iletişim mümkün olabilmektedir. Finans kuruluşları uzaktan kimlik doğrulama yapabilmekte, şirketler aynı platform üzerinden ödeme alabilmekte , teklif hazırlayıp tüm pazarlama, satış ve destek süreçlerini yürütebilmektedir. Sigorta şirketlerine , fintech ve e-ticaret şirketlerine Insurtech-Fintech kapsamında benzersiz müşteri deneyimi sunulmaktadır. Ses biomarkları bazında duygu durum analizi ile hem çalışanların performansları hem de müşteri memnuniyeti ve sorunları anlık olarak duygusal düzeyde de izlenebilmekte ve gerçek zamanda tanımlı senaryolara göre anlık çözümler uygulanabilmektedir. Ayrıca Finetch alanında omnichannel mesajların içinde ödeme alabilme, omnicurrency.net platformu ile farklı para birimlerinden diğerine uygun oranlarla geçiş yapabilme ve numlira.com ile farklı yaş veya görev kategorileri için yönetilebilir ve kişiselleştirlilebilir mobil ödeme sistemleri üzerinde çalışmaktayız. Tüm omnichannel iletişim,IoT, CRM, iş süreçleri, duygu analizi, mobil ve mesaj içi ödeme sistemleri bütünleşik platformlarımız tasarım ve yazılım mimarisi, sunucu ve bulut alt yapısı ve iş modelinin tümü ölçeklenebilir, sürdürülebilinir ve fault tolerent olarak geliştirilmektedir.

Hedef 2021 sonunda global marketplace’lerde platform çözümü olarak yer almak ve yaygın yazılımlarla API entegrasyonlarını tamamlayıp çeşitli cross sell, UpSell, joint sell ve global partner kanalları ile yaygın bir kullanıcı tabanına ulaşmaktır.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar