Ozztech Bilgi Güvenliği ve Yazılım

Diğer
Kuruluş2021
Çalışan Sayısı15

Ozztech Bilgi Güvenliği ve Yazılım Limited Şirketi olarak siber güvenlik alanında 16 yıllık kurucu tecrübemiz ile 2021 yılında faaliyete başlayan; İstanbul, Ankara, Bursa ve Antalya’da ofisleri bulunan yurtdışında ise Almanya ve Amerika’da faaliyetlerini sürdüren siber güvenlik yazılım şirketiyiz.

2021 Eylül ayında göstermiş olduğu başarılar ile Imagine Tomorrow etkinliğinde yılın siber girişimi seçilen şirketimiz 2021 Aralık ayında ülkemiz savunma sanayii alanına giriş yaparak SAHA İSTANBUL üye şirketi kabul edilmiştir.


2022 yılı Mart ayında Siber Güç etkinliğinde sektör liderlerinin dikkatini çekerek Siber Kümelenmeye dahil edilmiş ve 2022 yılının Temmuz ayında savunma sanayii ileri teknolojik yazılım şirketi seçilerek özel ve kamu sektörünün yanı sıra savunma havacılık ve uzay sanayii faaliyetlerine başlamıştır.

Şu anda geliştirmekte olduğumuz OrianaLOG (Kayıt/Olay Yönetimi), OrianaSIEM (Bilgi Güvenliği Olay Yönetimi), OrianaSPOT (Esir Portalı),PeuraKMS (Lisans Yönetim Sistemi), PeuraCI (CallerID), S-EASY (Operasyon Yönetim Sistemi) yazılımlarını geliştirmekteyiz.

Diğer sektöründeki diğer firmalar