SecroMix

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2019
Çalışan Sayısı6

SecroMix

Firma Hakkında

SMSK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret Şirketi, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği alanında öncü Ar-Ge, entegrasyon ve danışmanlık şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine uçtan uca çözümler sağlayan SMSK, güvenlik teknolojisi araştırma-geliştirme alanında da faaliyetlerine devam etmektedir.

SMSK, birlikte çalıştığı kuruluşlara teknoloji tedariği, danışmanlık, eğitim ve personel desteği gibi imkanları bir çatı altında sunarak, siber güvenlik ile ilgili her konuda katkı sağlamaktadır. SMSK, SecroMix markasıyla, uç nokta güvenliği, veri kaybı önleme, SIEM, SOC, yazılım güvenliği, yedekleme ve felaket kurtarma altyapı çözümlerini alanlarında müşterileriyle iş birliği yaparak gerçekleştirmektedir.

SMSK, endüstrinin gelişiminine katkı sunmayı ve global pazarda yer almayı hedeflemektedir.

Proje Hakkında

Günümüzde siber güvenlik ön plana çıkmış olması ve siber tehditler evlere, IoT cihazlarına hatta araçlara kadar ulaşmış durumundadır. Ayrıca günümüzde siber güvenlik çözümüne sahip olmak hem karmaşık hem de pahalıdır. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında  Siber tehditlerden korunmak için basit, satın alınabilir yeni nesil güvenlik çözümü üretme ihtiyacı doğmuştur.

Tüm SMB firmaları (Küçük ve orta ölçekli) ve Aile odaklı koruma sağlaması üzerine tasarlanan ürünümüz Globalde herkesin kolaylıkla sahip olabileceği ve yönetebileceği bir tasarıma sahip olacaktır. 

 

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar