09Jun

cubeTALKS Live | Girişimcilikte Tasarım Odaklı Düşünme

etkinlikler

Tim Brown'a göre tasarım odaklı düşüme, insanların ihtiyaçlarını, teknolojinin olanaklarını ve iş başarısı için gereklilikleri birleştirmede tasarım araçlarından yararlanan, insan merkezli bir inovasyon yaklaşımıdır. Peki bu yaklaşımın girişimcilikte rolü ne olabilir?

9 Haziran Çarşamba günü, LC Waikiki Öğrenme Deneyimi Tasarım Yöneticisi Mustafa Aydın ile "Girişimcilikte Tasarım Odaklı Düşünme” etkinliği Cube Incubation Youtube kanalımızda online olarak gerçekleşecektir.

Tarih: 9.06.2021
Saat: 14.00
Platform: Cube Incubation Youtube Kanalı

İzlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=Wq91CUxNG0I

Kayıt için: https://www.eventbrite.com/e/girisimcilikte-tasarm-odakl-dusunme-tickets-158191377669

Mustafa AYDIN Kimdir?

Mustafa Aydın, 2009 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişimi Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. Aydın, kariyerine Yalın Enstitü Derneği’nde Yalın Düşünce felsefesinin şirketlerde içselleştirilmesi çalışması ile ilk iş hayatı deneyimine başladı. Çalıştığı şirketlere katmaya çalıştı değer “Öğrenmeye dayalı performans gelişimini” oluşturmaktır. Son 4 yıldır Öğrenme Deneyimi Tasarımı & Design Thinking Fasilitatörü olarak çalışmaktadır. Bu kapsamda Müşteri Deneyimi, Çalışan Deneyimi ve Öğrenme Deneyimi konularında projeler geliştiriyor.