05May

cubeTALKS Live | Globalleşme Sürecinde PR Çalışmalarının Katkısı

etkinlikler

Dijital PR anlayışı, sunduğu yüzlerce analiz aracı sayesinde gerçekleştirilen tüm faaliyetleri ölçümleme olanağı tanıyor. Kullanılan analiz neler, girişimciler için önemi hakkında bilgi edinip, uluslararası tanıtımın  yollarını keşfetmiş olacaksınız.

5 Mayıs Çarşamba günü, B2Press'in Yönetici Ortağı Ediz Tokabaş ile "Globalleşme Sürecinde PR Çalışmalarının Katkısı” etkinliği Cube Incubation Youtube kanalında online olarak gerçekleşecektir. Etkinliği kaçırmamak için Youtube kanalımızı takip edip, bildirimlerinizi açmayı unutmayınız.

Tarih: 5.05.2021
Saat: 14.00
Platform: Cube Incubation Youtube Kanalı

İzlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=DspkyxOB4L4
Kayıt için: https://www.eventbrite.com/e/globallesme-surecinde-pr-calsmalarnn-katks-tickets-152962881095

Ediz TOKABAŞ Kimdir?
Ediz Tokabaş, Galatasaray Üniversitesi ve Saint Michel de Montaigne Bordeaux 3 İletişim Bilimleri bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Kurumsal İletişim Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programına devam eden Tokabaş, GlaxoSmithKline ve Türk Hava Yolları iletişim ekiplerinde kazandığı deneyimlerinin ardından şu an global PR servisi B2Press’in yönetici ortaklığı görevine devam ediyor. İyi düzeyde Fransızca ve İngilizce bilen Tokabaş, gündelik hayat pratikleri ve teknososyoloji kavramı üzerine çalışıyor.