09Dec

cubeTALKS Live | Senaryo Analizi ve Belirsizlik Dönemlerinde Karar Alma Süreçleri

etkinlikler

9 Aralık 2020 Çarşamba günü, Innogın'in Kurucusu Ömer Levent Gökçe ile "Belirsizlik Dönemlerinde Karar Alma Süreçleri" etkinliği Cube Incubation Youtube kanalında online olarak gerçekleşecektir.

Tarih: 09.12.2020
Saat: 14:00
Platform: Cube Incubation Youtube Kanalı


İzlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=UFbOAdtV1W0

Kayıt için: https://www.eventbrite.com/e/senaryo-analizi-ve-belirsizlik-donemlerinde-karar-alma-surecleri-tickets-131573799777

Ömer Levent GÖKÇE Kimdir?

İTÜ’den, 1983 yılında Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak mezun oldu. Aselsan’da Ar-Ge Mühendisi olarak başladığı iş hayatına, 1987 yılında Siemens Haberleşme Sistemleri Bölümünde Sistem Mühendisi olarak devam etti.

20 yıllık Siemens kariyerinde Haberleşme Ağları Servis, Satış ve Bölüm Yöneticiliği görevlerinde bulundu. Yöneticiliğini üstlendiği Haberleşme Ağları Bölümü’nün, Nokia ile birleşmesi sonrasında kurulan; Nokia Siemens Networks şirketinde 3 yıl üst düzey yöneticilik yaptı. 2010 yılında katıldığı Cisco Türkiye bünyesinde Türk Telekom Grubundan sorumlu yöneticilik görevini yürüttü. Halen şirketlere ve girişimcilere Yenilikçilik Yönetimi, Dijital Dönüşüm, Girişimcilik, Kurumsallaşma vb. gibi konularda mentorluk, eğitim, işletme koçluğu ve danışmanlık desteği vermekterdir.

Tübitak BİGG, UNIDO Temiz Teknolojiler Innovasyon Programı, Kalkınma Ajansları Girişimcilik destek programları, EU Horizon 2020, Avrupa Kalkınma Bankası-EBRD Star Ventures, Seedstars Mentoring gibi aktivitelere mentor, eğitmen, işletme koçu, jüri üyesi ve danışman olarak destek vermektedir. Çalışmalarını, organizasyonlara yenilikçilik ve kurumsal gelişim konularında destek vermek üzere kurmuş olduğu `innogin` bünyesinde sürdürmektedir.