06Jan

cubeTALKS Live | Start-up ve Scale-up Dünyasında Uluslararası Fırsatlar: Nasıl Global Olunur?

etkinlikler

06 Ocak 2021 Çarşamba günü,  Turgay Kuleli ve Ramazan Biçer ile "Start-up ve Scale-up Dünyasında Uluslararası Fırsatlar: Nasıl Global Olunur?” etkinliği Cube Incubation Youtube kanalında online olarak gerçekleşecektir.

Tarih: 06.01.2021
Saat:14:00
Platform: Cube Incubation Youtube Kanalı

İzlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=8CU3QbhsCHQ

Kayıt için: https://www.eventbrite.com/e/start-up-ve-scale-up-dunyasnda-uluslararas-frsatlarnasl-global-olunur-tickets-133194316787

 

Turgay KULELİ ve Ramazan BİÇER Kimdir?

Turgay Kuleli, uluslarası servet ve vergi planlaması, uluslararası iş ve yabancı yatırım geliştirme projelerinde oldukça deneyimli bir hukukçudur. Daha önce Türkiye’de avukatlık da yapmıştır. Halihazırda, Estonya merkezli olarak çoğunlukla yabancı yatırımcı durumundaki müşterilerin başta Estonya olmak üzere, Letonya, Litvanya ve Finlandiya’da kuracakları şirketler veya yapacakları yatırımlar ile ilgili olarak gerekebilecek tüm hukuk, vergi danışmanlığı, muhasebe hizmetleri, yabancı yatırım proje koordinatörlüğü ve danışmanlığı hizmetlerini tek bir noktadan koordine etmek suretiyle ekibiyle birlikte sunmaktadır.

Ramazan Biçer, uluslararası vergi ve transfer fiyatlandırması konularında 20 yıllık tecrübeye sahiptir. 2002-2013 yılları arasında 12 yıl süreyle Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı çalışmış olup, İdare’de çalıştığı dönemde transfer fiyatlandırması mevzuatının hazırlanmasında görev almıştır.2016 yılından bu tarafa da kendi şirketleri bünyesinde şirket ortağı olarak uluslararası vergi, transfer fiyatlandırması ve vergi teknolojileri alanlarında çok uluslu Türk ve yabancı şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.