20May

cubeTALKS Live | Startuplarda İnovasyon Kültürü Oluşturma

etkinlikler

Startuplara en çok verilen tavsiyelerden biri tüm ekibin inovatif düşünme konusunda kendini geliştirmesidir. Peki inovasyon hakkında ne biliyoruz? Startuplarda başarılı bir inovasyon kültürü için neler yapmak gerekir?

20 Mayıs Perşembe günü, "Startuplarda İnovasyon Kültürü Oluşturma” etkinliği Cube Incubation Youtube kanalımızda online olarak gerçekleşecektir. Etkinliği kaçırmamak için Youtube kanalımızı takip edip, bildirimlerinizi açmayı unutmayınız.

Tarih: 20.05.2021
Saat: 14.00
Platform: Cube Incubation Youtube Kanalı

İzlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=4uY1JnmhAlc

Kayıt için: https://www.eventbrite.com/e/startuplarda-inovasyon-kulturu-olusturma-tickets-154507356663

Murat PEKSAVAŞ Kimdir?

İnovasyon yönetim danışmanlığı alanında çalışan Binovative A.Ş.’nin kurucusu olan Murat Peksavaş iş hayatına 1997 yılında Koç Holding Stratejik Planlama Başkanlığında başlamıştır. Üst Düzey Yönetici olarak çalıştığı bu grupta Koç İnovasyon Programını tasarlamış ve hayata geçirmiştir.  Peksavaş bugüne kadar TUSAŞ (Türk Havacılık ve Uzay Sanayii), Ford Otosan, Tüpraş, Türk Traktör, Aygaz, Tat Konserve (Tat, Sek ve Düzey), Otokoç (Avis, Budget ve Zipcar) Koç Finans, Opet-Fuchs, Zorlu Enerji gibi şirketlerle kurumiçi girişimcilik, açık inovasyon programlarının tasarımı, devreye alınması ve mentorluk alanında çalışmıştır.