19Feb

cubeTALKS | Girişimi Bir Dünya Markasına Dönüştürmek

etkinlikler

19 Şubat 2020 Çarşamba günü, Teknopark İstanbul'da 4. Blok Cube Incubation Etkinlik Alanı'nda, Marka Mimarı Ömer Şengüler ile "Girişimi Bir Dünya Markasına Dönüştürmek" etkinliği gerçekleşecektir.

Etkinlik Tarihi: 19.02.2020
Etkinlik Saati: 14:00 – 15:00
Etkinlik Yeri: Cube Incubation Etkinlik Alanı
 
Ömer ŞENGÜLER Kimdir?
Global Magic Brands’in kurucusu olan Ömer Şengüler, marka algı yönetimi, global markalaşma, satış, pazarlama, reklam, CRM, EBITDA, M&A ve marka yönetimi, kriz yönetimi, marka değerlemesi, konumlandırma ve konsept yaratımı konularında uzmandır. Şengüler PANEL Reklam Ajansının (1986), MAGIC Açıkhava Reklam Ajansının (1994) ve MARS Prodüksiyon Ajansının (1994) kurucusu olup daha sonra bu şirketleri Amerikan Clear Channel şirketine başarıyla satmıştır.

25 yıllık marka ve iletişim uzmanlığı geçmişinde Nokia, Coca Cola, Pepsi, Bridgestone, Citroen, Ülker, İstikbal, Istanbul 2010 AKB Ajansı, Golden Lady, İBB (Istanbul Belediyesi), Türk Hava Yolları, TCDD, LC Waikiki, ve Galatasaray Spor Kulübü gibi birçok ulusal ve global marka ile marka mimarlığı, pazarlama ve iletişim stratejileri üzerine çalışmıştır ve çalışmaktadır, ayrıca birçok organizasyonda ve üniversitede dersler ve seminerler vermektedir. Şengüler, iyi düzeyde Türkçe, İngilizce ve Arapça bilmektedir.