11Mar

cubeTALKS | İletişim ve Pazarlamada Dijital Düşünmek

etkinlikler

11 Mart 2020 Çarşamba günü, Teknopark İstanbul'da 4. Blok Cube Incubation Etkinlik Alanı'nda, Dijital İletişim Danışmanı Emre Aydoğdu ile "İletişim ve Pazarlamada Dijital Düşünmek" etkinliği gerçekleşecektir.

Etkinlik Tarihi: 11.03.2020
Etkinlik Saati: 14:00 – 15:00
Etkinlik Yeri: Cube Incubation Etkinlik Alanı
 
Emre AYDOĞDU Kimdir?
12 yıldır pazarlama ve ilintili alanlarda çalışan Emre Aydoğdu metin yazarı olarak başladığı ajans hayatında en son yöneticilik yaparak, 2012 yılında Yoghurt Network'ü kurdu. Monitoring ve big data gibi alanlarda hem ajanslar hem markalar için oldukça enteresan ve eşi olmayan çözümler üretmeye devam ediyor. 

Şirketlerin dijitalize olması ve yeni kültüre adaptasyonları gibi konularda, ideal ekip yapısının belirlenmesinden doğru kişilerin işe alımına kadar bütün süreçlerin içerisinde yer alıyor. Emre Aydoğdu, yöneticilik tecrübesini, İK departmanı ve girişimcilerle paylaşarak, doğru kişileri keşfetmeyi ve daha da önemlisi onları doğru şekilde çalıştırmayı amaçlıyor.


Yapı Kredi, Yandex, Digiturk, D-Smart, Casper, Braun, Bosch, Johnson & Johnson, FOX Networks Group Turkey, Show TV, Nestle gibi markalarla çalıştı; Alice BBDO, TBWA Istanbul, Plasenta Conversation Agency gibi ajanslara hizmet verdi ve Linker Creative'de Genel Müdür ve TELEPATİ Reklam Ajansı'nda Dijital İletişim Direktörü görevini yürütmeye devam etmektedir.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3Ya0WkXmhAQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>