31Mar

cubeTALKS WW | Girişimcilik Dünyasında Büyüme Odaklı Pazarlama

etkinlikler

Cube Incubation Withou Wall döneminde hızla değişen bu süreçte sizlere maksimum fayda sağlamaya çaba gösteriyoruz. 

cubeTALKS artık online'da! Belirli bir güne bağlı kalmadan Zoom üzerinden online webinar düzenleyeceğiz.

31 Mart Salı günü saat 15:00'da Eren Koçyiğit ile Girişimcilik Dünyasında Büyüme Odaklı Pazarlama  webinar'ı düzenleyeceğiz. Aşağıdaki link üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Link: https://us04web.zoom.us/webinar/register/

Eren KOÇYİĞİT Kimdir?
Eren Kocyigit Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Bankacılık & Finans bölümünde yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Doktorasını tamamlamıştır. İş hayatına Türkiye İş Bankası’nda başlayan Z. Eren Koçyiğit, İş Bankası bünyesinde satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında farklı görevler üstlenmiştir. İş Bankası’nın ardından iş hayatına Tikle’de devam etmiş; ürün yönetimi, pazarlama ve iş geliştirme direktörü olarak ürün yönetimi, mobil uygulamalar, mobil içerik servisleri, katma değerli servisler ve dijital/mobil pazarlama alanlarında farklı projeler yürütmüştür.
2013 yılında NBT (Next Big Thing) markasını hayata geçirmiştir. NBT, İstanbul ve Londra ofisleri ile hem kendi teknoloji ürünlerini geliştirmekte hem de ulusal ve uluslararası bir çok firmaya pazarlama ve teknoloji alanında hizmetler sunmaktadır.