09Apr

cubeTALKS WW | Pandemi Startup Fonlarını Nasıl Etkiliyor?

etkinlikler

Pandemi ile birlikte yatırımcılar, iş modellerinin değişmesi ile karşı karşıya. 212 Capital Partners Kurucu Ortağı Ali Karabey ve Collective Spark Genel Ortağı Atıl Erken ile “Pandemi Startup Fonlarını Nasıl Etkiliyor?” üzerine online webinar gerçekleştireceğiz. 9 Nisan Perşembe günü saat 15:00’da Zoom’da buluşmak üzere!

Link: https://us04web.zoom.us/webinar/register/

Ali KARABEY Kimdir?

Ali Karabey 212 Capital Partners'ın kurucu ortaklarından biridir. Avusturya Lisesi’nden mezun oldu Üniversite eğitimini University of Michigan’da Finans ve Ekonomi dalında tamamladıktan sonra kariyerine Arthur Andersen’ın New York bürosunda teknoloji, telekomünikasyon şirketleri alım-satımı ve private equity danışmanlığı yaptı. Morgan Stanley ve Deutsche Bank’de finans profesyoneli olarak çalıştı.

Atıl ERKEN Kimdir?

2008-2009 yılları arasında The HealthCare Network' un Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Atıl Erken, Chronus Health'in kurucu ortaklarındandır. 2011 yılında başlayarak Entrepreneurs Roundtable Accelerator ve Blueprint Health LLC kuruluşlarında mentörlük yaptı. Collective Spark'ın Genel Ortağıdır. Başarılı erken aşama girişimlere yatırım yapma konusunda bir tecrübesi vardır.